Big_loader_ajax


Rychleji znovu v akci

01. 12. 11:56

Je běžnou praxí, že s prvními příznaky akutních onemocnění dýchacích cest (rýma, kašel, nachlazení, bolest v krku, škrábání v krku...) neběžíme k lékaři a hledáme cesty, jak se rychle opět vrátit do pohody.

Original_snowboard

Zamíříme obvykle do lékárny a žádáme něco, po čem se nám především uleví. Tedy takzvanou symptomatickou léčbu – úlevu od nepříjemných příznaků. To samozřejmě lze, ale s původcem onemocnění si náš imunitní systém musí poradit sám.

Když ale začneme včas, od prvních příznaků, užívat Kalobu, nejen, že nám uleví a zmírní nepříjemné příznaky jako je nachlazení, kašel, zahlenění, bolesti v dýchacích cestách, ale může pomoci též v boji proti mikroorganismům, které nemoc způsobí. Moderními laboratorními metodami bylo potvrzeno, že výtažek z kořene jihoafrické pelargonie, který je obsažen v léčivém přípravku Kaloba, působí též proti množení virů a bakterií a brání jim v napadání našich buněk. Pomáhá tím chránit sliznice dýchacích cest.

V několika klinických studiích bylo prokázáno, že užívání Kaloby® zkrátilo dobu pracovní neschopnosti nebo absenci dětí ve škole či jiném dětském kolektivu. *

S Kalobou se můžeme dříve cítit opět fit.


 

* zdroj: SPC k přípravku Kaloba 20 mg potahované tablety